Zespół Szkół przy OSiW w Iwoniczu

Dobry wybór by połączyć naukę ze zdobyciem zawodu

Aktualności

Konkurs Bake & Play rozstrzygnięty

 W dniu 19 grudnia 2016r została rozstrzygnięta III edycja konkursu Bake & Play. Uczniowie naszej szkoły Michał Widz i Arkadiusz Żarnowski pod opieką Małgorzaty Wawro wzięli udział w konkursie cukierniczym Bake&Play zorganizowanym przez Akademię Mistrza Kruszwica. Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie ciasta oraz dwóch jednakowych figurek, które nie były elementem dekoracyjnym ciasta i stanowią samodzielne prace z motywem sportu. Arkadiusz Żarnowski przygotował tort o nazwie: „Polska najlepsza w skokach narciarskich” oraz dwie figurki z masy cukrowej: „Pucharowi mistrzowie w skokach” natomiast Michał Widz przygotował tort o nazwie „Borussiaki deBEściaki” oraz dwie figurki „Sport to zdrowie Łukasz i Kuba Ci to powie”.
Pomimo tego, że uczniowie nie zajęli miejsca na podium, to i tak jest to nagroda dla nich i zwycięstwo ponieważ wzięli udział w tak prestiżowym konkursie. Są to uczniowie, którzy jako pierwsi reprezentowali naszą szkołę, nie boją się żadnego wyzwania. Bardzo serdecznie im gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.