Zespół Szkół przy OSiW w Iwoniczu

Dobry wybór by połączyć naukę ze zdobyciem zawodu

Aktualności

Świąteczne wypieki kruchych ciasteczek, pierniczków oraz przygotowywanie stroików Bożonarodzeniowych

 W dniu 16 grudnia 2016r zgodnie z przedświąteczną tradycją w naszej szkole młodzież wraz z Panią Małgorzatą Wawro-nauczycielem przedmiotów gastronomicznych piekła w ramach zajęć praktycznych świąteczne ciasteczka oraz pierniczki, które zostały wręczone nauczycielom, pracownikom szkoły wraz z świątecznymi życzeniami. W całej szkole unosił się wspaniały aromat pieczonych pierniczków i ciasteczek, który wprawiał wszystkich w cudowny i świąteczny nastrój.
 Natomiast w drugiej pracowni uczniowie w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie wraz z panem Tomaszem Prajsnarem przygotowali stroiki Bożonarodzeniowe, które uczniowie również wręczyli nauczycielom z życzeniami świątecznymi.