Zespół Szkół przy OSiW w Iwoniczu

Dobry wybór by połączyć naukę ze zdobyciem zawodu

Aktualności

Aniołki pomagają Mikołajowi we wręczaniu prezentów

 W dniu 07.12.2016r uczennice klasy II w zawodzie kucharz Sobolak Wioleta i Czereba Angelika udały się do Przedszkola Muzycznego w Iwoniczu celem pomocy w organizacji imprezy mikołajkowej. Przebrane za Aniołki asystując „Mikołajowi” we wręczaniu prezentów. W tym dniu Mikołaj wraz z Aniołkami odwiedził również Wojewódzki Szpital w Krośnie aby wręczyć prezent grzecznemu przedszkolaczkowi, który z powodu choroby nie mógł uczestniczyć w imprezie mikołajkowej.
 Udział aniołków wpłynął na atrakcyjność przedstawienia dla najmłodszych rozwijając jednocześnie kreatywność u „młodych” aktorów.
 Nasze uczennice po raz drugi wykazały chęć pomocy w organizacji takiej imprezy. Wawro Małgorzata