Zespół Szkół przy OSiW w Iwoniczu

Dobry wybór by połączyć naukę ze zdobyciem zawodu

Aktualności

Dzień Nauczyciela

 

 11 października 2016 roku w Zespole Szkół przy OSiW OHP odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej. W tym szczególnym dniu uczniowie wyrazili swoją wdzięczność i uznanie dla pięknej, aczkolwiek trudnej pracy pedagogów. Podziwiając niezwykłą cierpliwość nauczycieli, dzielnie znoszących uczniowskie zachowania, z nutką humoru, uczniowie zaprezentowali niezbędne wyposażenie na stanowisku nauczyciela. W prezentacji uczestniczyła Pani Agnieszka Budzyńska.

Na koniec Grono Pedagogiczne Szkoły i Ośrodka zostało obdarowane pamiątkowymi laurkami. Życzenia wytrwałości w dalszej pracy, satysfakcji i dużo codziennych radości złożył Pan Dyrektor Krzysztof Buczek oraz Pani Kierownik Ośrodka Małgorzata Frączek.
 W akademii wystąpiły reprezentantki Samorządu Uczniowskiego: 
Angelika Czereba, Paulina Jagiełło, Kamila Miętus i Alicja Pyrzak- uczennice klasy I Zasadniczej Szkoły Zawodowej przygotowane przez opiekunki Laurę Gużkowską i Patrycję Józefowicz.