Zespół Szkół przy OSiW w Iwoniczu

Dobry wybór by połączyć naukę ze zdobyciem zawodu

Aktualności

Pieszy Rajd Integracyjny

 

 Nic tak nie zbliża jak wspólna zabawa i zorganizowane, aktywne spędzanie czasu wolnego. W ramach zajęć integracyjnych w dniu 19 września 2016r.uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w wycieczce pieszej zielonym szlakiem: Iwonicz Zdrój – Przymiarki – Rymanów Zdrój. Jest to dość ciekawie poprowadzony szlak gminny, łączący dwa beskidzkie uzdrowiska – Iwonicz i Rymanów. Prowadzi przez widokowe łąki, niczym beskidzkie połoniny, skąd roztaczają się dość rozległe widoki.
 Uczniowie ochoczo przemierzali trasę pomimo błotnistej i niesprzyjającej nam drogi. Humory jednak dopisywały. Na grzbiecie „Przymiarek”rozpaliliśmy ognisko i upiekliśmy kiełbaski. Zostawiliśmy także swój ślad w znajdującej się tam pamiątkowej księdze.
 Wracaliśmy zmęczeni ale ze śpiewem na ustach. Wszyscy dotlenieni, z naładowanymi akumulatorami wróciliśmy do szkoły z zapałem do nauki i pracy na kolejny rok szkolny. 

 Naszymi przewodnikami i opiekunami podczas rajdu były panie: Laura Gużkowska, Ewa Wszołek i Barbara Pelczar oraz Pan Tomasz Józefowicz.