Zespół Szkół przy OSiW w Iwoniczu

Dobry wybór by połączyć naukę ze zdobyciem zawodu

Aktualności

XIII Targi Edukacyjne w Krośnie

   W poniedziałek 4 kwietnia nasza szkoła przedstawiała swoją ofertą podczas XIII Targów Edukacyjnych w Krośnie. Uczniowie rozmawiając ze swoimi młodszymi kolegami prezentowali propozycję edukacyjną. Odpowiadali na pytania dotyczące funkcjonowania szkoły, bazy dydaktycznej oraz kadry nauczycielskiej. Każdy z odwiedzających nasze stanowisko otrzymywał ulotkę informacyjną oraz słodką przekąskę – przygotowaną przez uczniów. Wiele pytań dotyczyło nowopowstałego kierunku „Kamieniarza”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Sylwia Widz, Angelika Czereba, Natalia Marszałek oraz Kacper Socha wraz z opiekunami Barbarą Pelczar, Tomaszem Józefowiczem oraz pan dyrektor Krzysztof Buczek.