Zespół Szkół przy OSiW w Iwoniczu

Dobry wybór by połączyć naukę ze zdobyciem zawodu

Aktualności

Uczniowie Zespołu Szkół przy OSiW OHP czytają dzieciom

 

 23 marca 2016 roku uczniowie ZS przy OSiW OHP w Iwoniczu: Wioletta Sobolak, Sylwia Widz, Szymon Bielecki i Arkadiusz Żarnowski odwiedzili przedszkole językowe „Bajkowy Świat” w Krośnie. Podczas tego spotkania młodzież nie tylko zapoznała się z dziećmi, ale brała udział w różnorodnych zabawach integracyjnych. Najważniejszym momentem tej wizyty było przeczytanie bajek i wierszy przygotowanych przez uczniów. Młodzież zaprezentowała dzieciom starszym i młodszym bajki z serii „Miś Benjamin mówi proszę” i „Miś Benjamin mówi dziękuje” Claire Freedman oraz wiersze Juliana Tuwima „Lokomotywa” i „Okulary”.

 Uczniowie bardzo się starali aby jak najlepiej przekazać dzieciom sens bajek i wierszy. Ich starania zostały docenione przez dzieci. W ramach podziękowań młodzież usłyszała oklaski i piosenki, a dzieci już nie mogą doczekać się następnego spotkania.