Zespół Szkół przy OSiW w Iwoniczu

Dobry wybór by połączyć naukę ze zdobyciem zawodu

Aktualności

Ostatni dzwonek, czyli zakończenie roku szkolnego

  26 czerwca 2015 roku odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego zorganizowana przez opiekunkę Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół przy Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Iwoniczu, panią Patrycję Józefowicz, pedagog szkoły, panią Barbarę Pelczar oraz pedagog Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Iwoniczu, panią Dorotę Nakonieczną –Jamróg.
Wystąpili uczniowie klas III gimnazjum: Regina Sokół i Rafał Wiater, uczennica klasy II – Adrianna Kazalska, uświetniając uroczystość komentarzami i wierszami oraz utworami muzycznymi. 

  W pierwszej części uroczystości pożegnano uczniów kończących Gimnazjum i Zasadniczą Szkołę Zawodową. Uczniowie klas III podziękowali panu dyrektorowi, nauczycielom, instruktorom nauki zawodu, wychowawcom oraz pozostałym pracownikom Szkoły i Ośrodka za trud włożony w ich naukę i wychowanie. Dla niektórych był to rok trudny, dla innych pełen wyzwań, sukcesów i nowych doświadczeń. Uczniowie z satysfakcją odbierali świadectwa ukończenia szkoły i gratulacje, ale w ich sercach obok radości kryła się niepewność o przyszłość.
  26 czerwca był dniem szczególnym nie tylko dla uczniów klas III. W drugiej części akademii pożegnaliśmy Dyrektora Zespołu Szkół przy Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Iwoniczu, pana Zenona Lenarta, który przechodzi na emeryturę.
  Na początku słowa podziękowania skierował pan Mariusz Ziemiański - Dyrektor Biura PWK OHP. W imieniu wszystkich uczniów podziękowanie za przekazaną wiedzę i wychowanie złożył Samorząd Szkolny wręczając panu Dyrektorowi jego portret wykonany przez ucznia kl. II B Konrada Ryniaka. Następne podziękowania i życzenia dalszych sukcesów złożyli: w imieniu wszystkich rodziców pani Magdalena Kazalska, Grono Pedagogiczne i obsługa Szkoły oraz Kierownictwo Internatu.
  Na koniec głos zabrał pan Dyrektor Zenon Lenart, który skierował do wszystkich obecnych podziękowania za wspólne lata pracy i pokroił tort od nauczycieli i pracowników szkoły. Ta odrobina słodkości ukoiła towarzyszące wszystkim wzruszenie i zakończyła całą uroczystość.