Zespół Szkół przy OSiW w Iwoniczu

Dobry wybór by połączyć naukę ze zdobyciem zawodu

Aktualności

Najpiękniejsza pisanka wielkanocna Alicji Pachorek

  Podczas Kiermaszu Wielkanocnego w sali widowiskowej kina „Wczasowicz” w Iwoniczu-Zdroju, 2 kwietnia 2023 r., odbyło się podsumowanie konkursu ”Najpiękniejsza pisanka wielkanocna”, zorganizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Iwoniczu-Zdroju. Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice z klasy III BS: Alicja Pachorek, Elwira Rymar, Karolina Dymek.
 Zadaniem konkursowym było wykonanie pisanki wielkanocnej – ozdobienie wydmuszki, plastikowego lub drewnianego jajka dowolną techniką plastyczną. Spośród 180 prac dostarczonych w ramach konkursu, komisja wyłoniła laureatów w poszczególnych kategoriach wiekowych.
 Alicja Pachorek zdobyła I miejsce w kategorii – uczniowie szkół średnich. Wszyscy nagrodzeni dostali pamiątkowe dyplomy i nagrody. Serdecznie gratulujemy uczennicy oraz opiekunowi Małgorzacie Wawro.