Zespół Szkół przy OSiW w Iwoniczu

Dobry wybór by połączyć naukę ze zdobyciem zawodu

Aktualności

Powiat Krośnieński organizuje zbiórkę na rzecz uchodźców z Ukrainy

 

 

  Wszyscy, którzy chcą wesprzeć naszych sąsiadów zza wschodniej granicy mogą przynosić dary do Starostwa Powiatowego w Krośnie, wejście od strony Banku (lokal dawnej restauracji Hermina). Punkt czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 14.00 do 18.00
 Zbiórka prowadzona będzie również w szkołach prowadzonych przez Powiat: Liceum Ogólnokształcącym w Jedliczu, Zespole Szkół w Jedliczu, Zespole Szkół w Iwoniczu i Zespole Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich w Iwoniczu – Zdroju. Tam dary będą przyjmowane od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

Co jest potrzebne:

  • koce, śpiwory, kołdry, karimaty, pościel, poduszki, ręczniki – wyłącznie NOWE
  • leki przeciwbólowe, środki opatrunkowe i odkażające środki higieny osobistej i czystości (mydła, żele, płyny do kąpieli, szczoteczki do zębów, pasta do zębów, ręczniki papierowe, nawilżane chusteczki itp.)
  • artykuły dziecięce (pieluchy, ubranka - nowe, żywność w słoiczkach, mleko modyfikowane)
  • żywność z długim terminem przydatności
  • urządzenia elektryczne: ładowarki USB typ B i C, przedłużacze, baterie (paluszki małe i duże), powerbanki.

Osoby, które przyniosą dary proszone są, by na opakowaniu napisały informację z dokładnym opisem – co i w jakiej ilości znajduje się w paczce. Wszystko po to, by sprawnie rozdysponować zgromadzone rzeczy.

Dodatkowych informacji na temat zbiórki w Starostwie Powiatowym w Krośnie można uzyskać po numerem telefonu: 722 123 353