Zespół Szkół przy OSiW w Iwoniczu

Dobry wybór by połączyć naukę ze zdobyciem zawodu

Aktualności

I MIEJSCE W FINALE WOJEWÓDZKIM KONKURSU WIEDZY INFORMATYCZNEJ

Uczeń naszej szkoły Tymoteusz Kijowski zajął I miejsce w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Informatycznej. Finał konkursu odbył się 18 marca 2013r. w siedzibie Podkarpackiej Wojewódzkiej Komendy OHP.

Konkurs został podzielony na dwa etapy. Na pierwszy etap wpłynęło 19 prac konkursowych, wykonanych przez uczestników Hufców, Środowiskowych Hufców Pracy i Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Iwoniczu. 12 marca Komisja Konkursowa wyłoniła 8 osób, które zakwalifikowały się do II etapu Konkursu. W drugim etapie młodzież miała za zadanie napisać test wiedzy informatycznej, a po nim, w formie obrony przedstawić własną pracę, przysłaną na I etap.

 

Komisja Konkursowa miała duży problem z wyłonieniem zwycięzcy, gdyż poziom wszystkich prac był wysoki. I miejsce zajął Tymoteusz Kijowski z ŚHP 9-1 w Krośnie, II miejsce zdobył Wiktor Zamorski z HP 9-8 w Sanoku, a III miejsce Mariusz Dziura z HP 9-9 w Krośnie. Uczestnikom II etapu rozdano pamiątkowe dyplomy, a dla laureatów nagrody rzeczowe. 

 

Spośród 7 uczestników wyłoniono 3 laureatów. Zdobywcy dwóch pierwszych miejsc będą walczyć o najwyższe lokaty w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Informatycznej w siedzibie Centrum Kształcenia i Wychowania w Tarnowie. Życzymy powodzenia w następnym etapie zmagań.

źródło: http://www.podkarpacka.ohp.pl