Zespół Szkół przy OSIW

Dobry wybór by połączyć naukę ze zdobyciem zawodu

Aktualności

Wewnątrzszkolny konkurs o zasadach BHP

 W dniu 21 listopada 2017r odbył się w naszej szkole wewnątrzszkolny konkurs "Wiedzy o prawie pracy i bhp". Jego nadrzędnym celem jest popularyzowanie wiedzy dotyczącej bhp, legalności zatrudnienia i innej pracy zarobkowej, ze szczególnym uwzględnieniem pracy tymczasowej.
Do rywalizacji stanęło 6 uczniów: 

  • z klasy II K/M - Krystian Bołaz
  • z klasy III K/M - Żebracka Klaudia, Szelc Artur, Pańczyszyn Aleksander, Dżoń Paweł, Bielecki Szymon

 Startujący zawodnicy musieli rozwiązać pisemny test z zakresu: przepisów prawnej ochrony pracy, bezpieczeństwa higieny pracy oraz legalności zatrudnienia i innej pracy zarobkowej .
W ostatecznej klasyfikacji: 

  • I miejsce zajął: Szymon Bielecki
  • II miejsce zajął: Krystian Bołaz 
  • III miejsce zajęła: Klaudia Żebracka 

Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia

Szymon i Krysian będą reprezentować naszą szkołę w Konkursie WIEDZY O PRAWIE PRACY I BHP DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH ,,POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY, który odbędzie się w marcu w Rzeszowie. Uczniów do konkursu przygotowywała pani Małgorzata Wawro.