Zespół Szkół przy OSIW

Dobry wybór by połączyć naukę ze zdobyciem zawodu

Aktualności

Zajęcia z "Projektorem"

 

 W dniu 25 czerwca 2017r. w ramach programu Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności „PROJEKTOR - wolontariat studencki” gościliśmy w naszej szkole po raz kolejny studentkę, panią Oksanę Marczak. Realizowała ona projekt edukacyjny, który miał na celu przekazanie wiedzy o zdrowym stylu życia i wartościach odżywczych produktów oraz nauczenie młodzieży świadomego czytania etykiet. Zajęcia miały formę gier i zabaw animacyjno- integracyjnych. Uczniowie pracując w grupach uczyli się współpracy, wspólnie rozpoznawali różne produkty oraz klasyfikowali je. Na zakończenie zajęć uczniowie pod okiem pani koordynator przygotowywali koktajle owocowo – warzywne, które jak wiemy, są nieocenionym źródłem witamin. Ewa Wszołek