Zespół Szkół przy OSiW w Iwoniczu

Dobry wybór by połączyć naukę ze zdobyciem zawodu

Aktualności

Kolejny sukces naszych uczniów w konkursie turystyczno – krajoznawczym „Powiat krośnieński – moja mała ojczyzna”

 24.03.2017 tradycyjnie, jak co roku, na rozpoczęcie sezonu turystycznego w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Dukli odbył się konkurs wiedzy turystyczno – krajoznawczej o powiecie krośnieńskim skierowany do uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.
W rywalizacji gimnazjów naszą szkołę reprezentował zespół w składzie: Sara Chłap, Sylwia Widz i Błażej Zając, natomiast w kategorii szkół ponadgimnazjalnych w konkursie udział wzięła drużyna ZSZ w składzie: Marcin Borek, Klaudia Such i Michał Widz.
Konkurs składał się z trzech etapów. Pierwszy etap obejmował test znajomości powiatu krośnieńskiego, w półfinale uczestnicy musieli odpowiedzieć na ustnie zadawane pytania, a w finale należało się wykazać umiejętnością lokalizacji obiektów na mapie.

Błażej Zającz klasy III A zaklasyfikował się do półfinału konkursu i zajął ostatecznie 5 miejsce w klasyfikacji indywidualnej gimnazjów. Wśród wyróżnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych znaleźli się również Michał Widz z klasy III i Klaudia Such z klasy I.
W klasyfikacji drużynowej nasi gimnazjaliści wywalczyli trzecie miejsce, natomiast drużyna reprezentująca ZSZ uplasowała się na czwartym miejscu.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Tak trzymać.