Zespół Szkół przy OSiW w Iwoniczu

Dobry wybór by połączyć naukę ze zdobyciem zawodu


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/iwonicz/domains/zsprzyosiw.iwonicz.pl/public_html/templates/osiw/functions.php on line 182

Aktualności

Zakończenie projektu UNICEF „Wszystkie Kolory Świata”

 1 marca 2017 roku w Zespole Szkół przy Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Iwoniczu odbyła się aukcja lalek uszytych przez uczniów i nauczycieli w ramach projektu UNICEFU „Wszystkie kolory świata”.
Projekt jest odpowiedzią na niezwykle poważny problem rozwoju epidemii chorób rozwijających się w Angoli. Ma uświadomić dzieciom i młodzieży, że pomaganie może być przyjemne i wiąże się z pozytywnymi emocjami, a ponadto dzięki ich zaangażowaniu można uratować życie dziecka. Celem UNICEF jest objęcie programem szczepień jak największej liczby dzieci w Angoli, by ograniczyć ich śmiertelność.

W aukcji, którą mistrzowsko poprowadził Pan Dyrektor Krzysztof Buczek uczestniczyli uczniowie, nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół i Ośrodka Szkolno - Wychowawczego OHP w Iwoniczu. 
Licytacja przebiegała w entuzjastycznej atmosferze. Każdy z uczestników miał upatrzoną laleczkę, którą próbował kupić. Zawzięcie podbijano cenę i nikt nie chciał się poddać, byleby tylko dostać wybraną lalkę. Dzięki temu wszystkie zostały sprzedane.

Składamy serdeczne podziękowania Pani pedagog Gabrieli Rachwał – Staroń za fachową pomoc w przygotowaniu lalek na aukcję.